Düşünşenize; Birlikte yaşadığı ülkenin insanlarına saygısı olmayanlar, sokaklarda kaba saba, küfürlü konuşanlar, Kadınlara her türlü hakareti yapanlar ağızlarından “Gavur”u, “kafir”i düşürmeyenler, Her şeye “haram” diyenler, Avrupa’da islam ve Kur’an yok diye kiliselere yarasa evi diyenler Sosyal devlet olanaklarından yararlananlar, Sosyal yardımdan işsizlik parası alıp ama kaçak olarak çalışanlar, işçi bulma kurumlarını işsizim diye dolandıranlar, Yoksulum diye kira yardımı alanlar, aylık gelirim az diye hastane ve ilaç parası ödemiyenler Avrupa’lıya “gavur ve “kafir” diyorlar ve de Haram lafını ağızlarından düşürmüyorlar.
Çünkü İslami usule göre olmayanlara haram diyorlar. Kendi dükkanlarında sattıkları mallara “helal” diye yazıyorlar. Koyun, Kuzu, Tavuk, Dana ve İnek etlerine Helal damgası basıyorlar. Peki bu hayvanlar islam ülkelerinden mi geliyor. Hayır Nerede besleniyor. Ve sahipleri kimler. Ve bunlar hem kıyafetleriyle hem de yaptıklarıyla müslümanlıklarını gösteriyorlar.
Osmanlı kıyafetleri ile poz verenler. “Gavura vurur gibi bastım mühürü“ diyenler oyları ile gurur duyuyırlar. Peki istedikleri parti kazanmasına rağmen cennet vatanlarına gitmeyenler kimlerdir? ve bunlar yine seçim için sıraya girdiler.
Cennet vatan var, istedikleri başkan da var, her şey de güzel, ekonomi büyümüş, her sokak ta cami var, ezan seside var. “gavurun” b…nu temizlemeyi niye bu kadar çok istiyorlar?

Dün 10 Viyana’da üç kızın konuşmasına şahit oldum, içlerinde birinin şu sözü ilgimi çekti. “aber das ist haram” (ama bu haram) Bu kadar fanatik düşünüyor ama gavur memletinde yaşıyor. ve istediklerine de haram diyor. Peki burada ki yaşamı Helal mi? Neden “Gavur” memleketinde yaşadığına bir türlü haram demiyorlar. O günah bu haram peki fanatik müslüman burada yaşamaya niçin ısrar ediyor? . Nereye kadar? İstediği iktidarın yönetiminde olması bunlar için bir şey ifade etmiyor mu? islamın kuralları bunlar için geçerli değil mi? Niçin günah işlemeye ısrar ediyorlar? Kutsal Vatan topraklarında, islam ülkelerinde islamca yaşamak varken, “gavur”un memleketinde kalmaya ısrar ediyorlar? Neden! Niçin!

Nitelik ve durumları birbirine büsbütün aykırı olan zıt karşıtlığı sergilemek ancak bu kadar olabilir Trajediye özgü bir görüntüyü acı verici bir durumu komediye özgü bu yaşamı görmek istemeyenler malesef hala “gavurun” memleketinde “gavurun” b…nu temizlemeye devam ediyorlar. Tam bir patalojik vaka…
Ve ısrarla Türkiye’de dinci ırkçı partileri seçiyorlar hala…
*Avusturya vatandaşı ollan100 bin Türkiyeli var. Toplam Türkiyeli nüfus ise 290 bin

Author: Erdal Boyoğlu