15 Temmuz’da oğlu ve eşini kaybeden Nihal Olçok, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da etiketleyerek, ‘Şimdi ilk defa hakkımı helal etmiyorum hiçbirinize. Beni düşürdüğünüz hale bakın’ dedi.

15 Temmuz darbe girişimi sırasında oğlu ve AKP’nin reklam danışmanı olan eşi Erol Olçok’u kaybeden Nihal Olçok sosyal medyadan kendisine yönelik ‘FETÖ’cü suçlaması yönelten bir hesaba yanıt verirken, hükümet üyeleri ve bürokratlara da ağır eleştiriler yöneltti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı da etiketleyen Olçok, “Şimdi ilk defa hakkımı helal etmiyorum hiçbirinize. Beni düşürdüğünüz hale bakın” dedi.

Twitter’da ‘@inallpacino’ isimli bir kullanıcı, “Nihal Olçok FETÖ’cü olduğu için Erol ağabey onu boşamış bilmeyene söyleyeyim. Kadın oğlunun ölümünden Erol ağabeyi suçluyormuş yakın çevresine durum bu. Hatta kendi ailesinden FETÖ’den tutuklu olanlar var. Yani kadın, katiline aşık olan Özgür Mumcu değil zaten katillerle aynı safta” mesajını paylaştı.

Nihal Olçok, bu mesaja Twitter hesabı üzerinden verdiği ilk yanıtta, “Yedi sülalesine hakkımı haram ettim. Şerefsiz troll. Adiler sizi. Allah seni pemperişan etsin. Evlatların bile attığın iftiranın hesabını veremesin. Bizi de bu hale getirenler dünyada, ahirette gün yüzü görmesin” dedi.

yedi sülalesine HAKKIMI HARAM ETTİM. ŞEREFSİZ TROL , ADİLER SİZİ. ALLAH SENİ PEMPERİŞAN ETSİN. EVLATLARIN BİLE ATTIĞIN İFTİRANIN HESABINI VEREMESİN. BİZİ DE BU HALE GETİRENLER DÜNYADA AHİRETTE GÜN YÜZÜ GÖRMESİN. @inallpacino @ankara_kusu @hasandogan @RTErdogan @UstAkilOyunlari pic.twitter.com/WUaL2ItkST

— Nihal OLÇOK (@NihalOlcok) 20 Mayıs 2019

Olçok, kendisine suçlamalar yöneltilen mesaja yanıt verdiği ikinci paylaşımında ise AKP’li hükümet üyeleri ve üst düzey bürokratları hedef aldı. “Şimdi bu sözlerim FETÖ’cü adi terörcülere ve bu milleti, bu teröre bulaştıran bütün hükümet ve bürokratlara…  Şimdi ilk defa hakkımı helal etmiyorum hiçbirinize. Beni düşürdüğünü hale bakın. Aldanan da birmiş, aldanmayan da” ifadelerini kullanan Olçok’un her iki paylaşımına da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan’ı da etiketlemesi dikkat çekti.

 

 

Olçok’un paylaşımına Erdoğan’ı da etiketlemesi dikkat çekt.

(.artigercek)